makrofotografia co to jest


Sesje noworodkowe to moja pasja. To bajeczne poruszenie emocjonalne łapać w rękach nowe egzystencja i mieć warunki naznaczyć te cenne najładniejsze momenty.

Na sesję z noworodkiem zapraszam w pierwszych 15 dniach życia dzieciaczka. Najlepszym momentem na uchwycenie kruchości plus delikatności waszego maleństwa jest okres między 5 a 12 dniem życia. Wtedy także bobas ma najskrytszy spanie, a jego ciałko jest bezustannie bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest koncypowanie go w pozycjach pokrewnych , jakie dysponował w brzuchu u mamy. Najwspanialsze fotografie powstają na przestrzeni całkowitego snu noworodka. Dlatego też ważne ma miejsce w ,ażeby w dawkę potencjału matka szybko zdecydowała się na taką sesję. Zachęcam aż do skontaktowania się ze mną jeszcze przed planowanym terminem porodu. To ofiarowuje możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych liczeń natomiast moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim nastrojowym studio, które jest odpowiednio przyrządzone, nagrzane i nasłonecznione. Najlepszym czasem na pstrykanie zdjęć noworodków jest moment, kiedy są w największym stopniu senne, nażarte i zrelaksowane. Na ogół rozpoczynam sesję około 10.00 o brzasku. Dla waszego maleństwa przygotowałam bez liku gadżetów fotograficznych, pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, tak żeby móc wygospodarować tak wiele okresu, jak bardzo potrzeba.

Sesja może trwać parę pór (2-4 godz.), gdyż jej przebieg jest podyktowany działalnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na karmienie i ukojenie, przytulenie a przewinięcie dzieciaczka. Na sesję proszę o zdobycie smoczka dla dzieciaczka, koca, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, dogodna sofa, jasiek do karmienia, do Waszej instrukcji ma miejsce w też sztuka kulinarna i łazienka.

Copyright © 2019 warszawa warsztaty fotograficzne